10428.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dienes jelzéssel: Ülő atléta. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 22×16 cm