10434.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Balcer jelzéssel, XX. első fele: Hazafelé. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült keretben. 40x30 cm