Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Téli vadászok. Olaj, farost jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Wrabel-Vrabel-Sandor-1926-1992-Teli-vadaszok-Olaj-farost-jelzett-fakeretben-43x67-cm~II2760359
2760359
10362
430
Beschreibung: Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Téli vadászok. Olaj, farost jelzett, fakeretben. 43x67 cm
: nagy_andras