Vikár István (?-): Figura fal előtt. Hidegtű, papír, jelzett, művészpé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Vikar-Istvan-Figura-fal-elott-Hidegtu-papir-jelzett-muveszpeldany-EA-IIIII-sz~II2762619
2762619
10355
430
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Vikár István (?-): Figura fal előtt. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/III. számozással, plexiüvegezett fakeretben. 14x14 cm
: pk