Szkotniczky Péter (?-): Összetört álom. Akvarell, papír, jelzett, pasz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Szkotniczky-Peter-Osszetort-alom-Akvarell-papir-jelzett-paszpartuban-32x46-cm~II2740252
2740252
10325
430
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Szkotniczky Péter (?-): Összetört álom. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 32x46 cm
: karap_norbert