Rippl-Rónai József (1861-1927): Dolgozó férfiak kutyákkal. Cinkográfia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Rippl-Ronai-Jozsef-1861-1927-Dolgozo-ferfiak-kutyakkal-Cinkografia-papir-jelzett-a-cink~II2754370
2754370
10277
430
Beschreibung: Rippl-Rónai József (1861-1927): Dolgozó férfiak kutyákkal. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, kissé sérült lapszélekkel, 25x17 cm
: scanner