1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Pataki Ferenc (1941-): Sárkány és a gyerekek II. Litográfia, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 47x34,5 cm