10239. 430. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Ócsvár Rezső (1877-1968): Téli táj, 1923. Kréta, ceruza, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 34×46,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert