10230. 430. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
40 000 HUF
0 HUF
Nagy Imola (1976-): Titkok fája. Akvarell, kontúrfesték, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 48,5x33,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras