Jaroslav Simunek (1872-1939): Napfényes erdőrészlet házikóval. Olaj, v... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Jaroslav-Simunek-1872-1939-Napfenyes-erdoreszlet-hazikoval-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-le~II2761542
2761542
10293
430
60000
Beschreibung: Jaroslav Simunek (1872-1939): Napfényes erdőrészlet házikóval. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 70x85 cm / Jaroslav Simunek (1872-1939), Czech painter. Oil on cardboard, signed lower right, framed
: nagy_andras