Hernádi Paula (1947-): Csendélet talpas pohárban. Tűzzománc, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Hernadi-Paula-1947-Csendelet-talpas-poharban-Tuzzomanc-jelzett-fa-keretben-20C39710-cm~II2762451
2762451
10117
430
Beschreibung: Hernádi Paula (1947-): Csendélet talpas pohárban. Tűzzománc, jelzett, fa keretben, 20×10 cm
: nagy_andras