Geiger Richárd (1870-1945): Ülő hölgy, 1915. Lavírozott tus, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Geiger-Richard-1870-1945-Ulo-holgy-1915-Lavirozott-tus-papir-jelzett-Foltos-Dekorati~II2762471
2762471
10094
430
Beschreibung: Geiger Richárd (1870-1945): Ülő hölgy, 1915. Lavírozott tus, papír, jelzett. Foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 25×21 cm
: pk