Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Körhinta. Olaj, vászon, üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Borzsonyi-Kollarits-Ferenc-1901-1963-Korhinta-Olaj-vaszon-uvegezett-fakeretben-jelzes-n~II2761026
2761026
10041
430
70000
Rufpreis:
70 000 HUF 189,19 EUR , 205,88 USD
Beschreibung: Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Körhinta. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, jelzés nélkül, 47x58,5 cm
: pk