9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
GM (?) monogram jelzéssel: Erotikus ex libris Kellner István (Női akt lábán felmászó két macska), 1910-30 körül. Rézkarc nyomódúc, jelzett a dúcon. 12×9 cm