Markovics Ferenc (1936-2019): A homok játéka (Play of the sand), 1970.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Fotografie/Foto~500023/Markovics-Ferenc-1936-2019-A-homok-jateka-Play-of-the-sand-1970-11-es-nagyitas-fotopapC3~II2727186
2727186
12804
430
Photo
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Markovics Ferenc (1936-2019): A homok játéka (Play of the sand), 1970. 1:1-es nagyÃtás fotópapÃrra. Jelzett fotóművészeti alkotás, matt fekete paszpartuval. Hátoldalán a művész bélyegzÅ‘jével. Felületi sérüléssel. 38x25 cm
: pk