1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Balogh József: Villamos csengettyük és házi telefonok. Bp., 1913., nyn., 182 p. Stencilezéssel sokszorosított. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült, borítóval.