AEG Hilfsbuch für elektrische Licht- und Kraftanlagen. Herausgegeben von der Allgemeinen Elektricitäts-Gesellschaft. Essen, 1953, W. Girardet, 691+(1) p. Fekete-fehér ábrákkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.