Vallások könyve. Lao-Ce: Tao te king; A Korán szemelvényekben; Szent Ágoston vallomásaiból; Arany legenda (egy kötetben). Bp.,é.n. [cca 1947-1950], Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.