A katolikus hittérítés története I-II. Szerk.: Lévay Mihály. Bp., 1937... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1000022/A-katolikus-hitterites-tortenete-I-II-Szerk-Levay-Mihaly-Bp-1937-Franklin-516plus563-p-~II2762263
2762263
17252
430
Books: Religion
Rufpreis:
3 600 HUF 9,73 EUR , 10,59 USD
Beschreibung: A katolikus hittérítés története I-II. Szerk.: Lévay Mihály. Bp., 1937, Franklin, 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
: nagy_andras
Katalognummer: