15007.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Baedeker, Karl: Tirol. Vorarlberg - Etschland. Westliche Teile von Salzburg und von Kärnten. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1929, Karl Baedeker, LVI+556 p. Oldalszámozáson kívül számos egészoldalas és kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.