15009.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Baedeker, Karl: Ober-Italien mit Ravenna, Florenz und Pisa. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1931, Karl Baedeker, LXXXII+654 p. Oldalszámozáson kívül számos egészoldalas és kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.