Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. Bp., 1934, Franklin-Társulat. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.