Papp-Váry Árpád - Hrenkó Pál: Magyarország régi térképeken. Bp., 1989, Gondolat-Officina Nova. Első kiadás. Számos képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.