Lázár Gyula, dr.: Angolország történelme, a legrégibb időktől az újkorig. III. kötet. A legrégebb időktől az újkorig. Temesvár, 1893. Szabó Ferenc. 608 p.;
Korabeli aranyozott, kopott félbőr kötésben.