15679. 430. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
1 600 HUF
0 HUF
Kőszegi Imre: Budavár ostroma 1945. Bp., (1945), Müller Károly (Gábor Áron.) Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz