Divis, Jan, Markenzeichen auf Silber. [Ezüst fémjelek]. Prága, 1978, A... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000012/Divis-Jan-Markenzeichen-auf-Silber-Ezust-femjelek-Praga-1978-Artia-Masodik-kiadas-Ne~II2714278
2714278
16579
430
4800
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: Divis, Jan, Markenzeichen auf Silber. [Ezüst fémjelek]. Prága, 1978, Artia. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
: nagy_andras