Zsolnay búzavirág mintás, szív alakú tálka, jelzett, kopott, 12x9 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Zsolnay-buzavirag-mintas-sziv-alaku-talka-jelzett-kopott-12x9-cm~II2753365
2753365
11197
429
Beschreibung: Zsolnay búzavirág mintás, szív alakú tálka, jelzett, kopott, 12x9 cm
: karap_norbert