Victoria Austria (Karlsbad) porcelán kiöntő, 2 db, a Fehér Ház és Capi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Victoria-Austria-Karlsbad-porcelan-kionto-2-db-a-Feher-Haz-es-Capitolium-kepmasaval-di~II2726457
2726457
11534
429
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Victoria Austria (Karlsbad) porcelán kiöntő, 2 db, a Fehér Ház és Capitolium képmásával díszítve, XX. sz. eleje. Jelzett, enyhe kopásokkal, m: 10 cm
: nagy_andras