Max Roesler fehér mázas porcelán fonott tál, XX. sz. eleje, jelzett, h... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Max-Roesler-feher-mazas-porcelan-fonott-tal-XX-sz-eleje-jelzett-hajszalrepedesekkel-folt~II2750441
2750441
11364
429
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Max Roesler fehér mázas porcelán fonott tál, XX. sz. eleje, jelzett, hajszálrepedésekkel, foltokkal, d: 21,5 cm
: karap_norbert