Herendi zöld virágmintás, 5 személyes süteményes készlet, kézzel feste... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-zold-viragmintas-5-szemelyes-sutemenyes-keszlet-kezzel-festett-porcelan-jelzett-~II2578621
2578621
11278
429
Beschreibung: Herendi zöld virágmintás, 5 személyes süteményes készlet, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. d:17-26cm
: nagy_andras