3 darabos porcelán tétel, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 4-9cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/3-darabos-porcelan-tetel-reszben-jelzett-kopasnyomokkal-m-4-9cm~II2686624
2686624
11410
429
Beschreibung: 3 darabos porcelán tétel, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 4-9cm
: karap_norbert