11044. 429. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 400 HUF
0 HUF
10 db vegyes kerámia, részben jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, váza, korsó, kancsó, m: 10-25cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert