11545. 429. Gelaufene Fernauktion Gläser
12 000 HUF
0 HUF
1880 körül, Biedermeier díszpohár, többrétegű hámozott üveg, korának megfelelő kopásokkal, szájpereme aranyozott, kopott, m: 13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert