Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 154

~1900. Jézus / Szeplőtelen fogantatás ezüstözött fém vallási érem (32mm) T:2 patina
32752.

~1900. "Jézus / Szeplőtelen fogantatás" ezüstözött fém vallási érem (32mm) T:2 patina

Rufpreis:
8 000 HUF
~1910-1930. MOTESZ (Magyarországi Orvostudományi Társaságok és Egyesületek Szövetsége) zománcozott bronz jelvény BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (15x19mm) T:1-
32753.

~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Orvostudományi Társaságok és Egyesületek Szövetsége)" zománcozott bronz jelvény "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (15x19mm) T:1-

Rufpreis:
6 000 HUF
~1918-1919. Éljen a Magyar Nemzeti Tanács Zn jelvény (25mm) T:1-
32754.

~1918-1919. "Éljen a Magyar Nemzeti Tanács" Zn jelvény (25mm) T:1-

Rufpreis:
2 400 HUF
1927. X.Internationalis Zoologicus Congressus Budapest fém kitűző, hátoldalon BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzéssel (32x40mm) T:1-,2
32755.

1927. "X.Internationalis Zoologicus Congressus Budapest" fém kitűző, hátoldalon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (32x40mm) T:1-,2

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
~1930. Budapesti Savoyai Jenő Olasz Királyi Iskola zománcozott bronz jelvény, hátlapon MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ-ÚT 5. gyártói jelzéssel (22x12mm) T:2 apró karcok, patina / Hungary ~1930. Universita Italiana per Stranieri Perugia enamelled bronze badge, on the back with MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ-ÚT 5. makers mark (22x12mm) C:XF slightly scratched patina
32756.

~1930. "Budapesti Savoyai Jenő Olasz Királyi Iskola" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ-ÚT 5." gyártói jelzéssel (22x12mm) T:2 apró karcok, patina / Hungary ~1930. "Universita Italiana per Stranieri Perugia" enamelled bronze badge, on the back with "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ-ÚT 5." maker's mark (22x12mm) C:XF slightly scratched patina

Rufpreis:
3 000 HUF
13
~1930. Hungária Vegyi és Kohóművek R.T. fém jelvény hátlapon 10 sroszámmal (37mm) T:2
32757.

~1930. "Hungária Vegyi és Kohóművek R.T." fém jelvény hátlapon "10" sroszámmal (37mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
~1930. Magyar Általános Hitelbank - Altiszt festett sárgaréz gomblyukjelvény (36mm) T:2
32758.

~1930. "Magyar Általános Hitelbank - Altiszt" festett sárgaréz gomblyukjelvény (36mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
~1930. Patrona Hungariae O.P.N. / Jézus legszentebb szívedbe zárd védegyletünket aranyozott Br medál szalagon (30mm) T:2
32759.

~1930. "Patrona Hungariae O.P.N. / Jézus legszentebb szívedbe zárd védegyletünket" aranyozott Br medál szalagon (30mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
~1930. Szent Imre kétoldalas, Al medál (2db, egyik sérült mellszalaggal) (31mm) + DN Kiváló Véradó aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalag nélkül (40mm) + 5db-os jelvénytétel, közte ~1970-1980. Hűséggel a Nép Egészségéért zománcozott, aranyozott fém jelvény eredeti műanyag tokban (2db) + ~1960. József Attila Olvasómozgalom zománcozott bronz jelvény T:1-2-
32760.

~1930. "Szent Imre" kétoldalas, Al medál (2db, egyik sérült mellszalaggal) (31mm) + DN "Kiváló Véradó" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalag nélkül (40mm) + 5db-os jelvénytétel, közte ~1970-1980. "Hűséggel a Nép Egészségéért" zománcozott, aranyozott fém jelvény eredeti műanyag tokban (2db) + ~1960. "József Attila Olvasómozgalom" zománcozott bronz jelvény T:1-2-

Rufpreis:
3 000 HUF
~1930. Toldi Bábszínjáték sárgaréz jelvény T:2
32761.

~1930. "Toldi Bábszínjáték" sárgaréz jelvény T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
~1930. Toldi a farkasokkal bronz gomblyukjelvény Cserkészbolt V. N. Sándor u. 6 gyártói jelzéssel T:2
32762.

~1930. "Toldi a farkasokkal" bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N. Sándor u. 6" gyártói jelzéssel T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
~1930. Trianon festett Br kitűző (31x21mm) T:2
32763.

~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF