Galambos Margit (?-?): 3 db art deco húsvéti csokoládé vagy egyéb édesség csomagolás terve, 1920-as évek. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, részben sérült, 17x14 és 28x23,5 cm közötti méretekben.