12902. 429. Gelaufene Fernauktion Vintage Weine, Getränke
1 200 HUF
0 HUF
1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], muzeális bor, hajós-bajai borvidék, pincében, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült, 0,75l.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert