Ezüst stopper, pontosan jár, számlap sérült, sérült, , jelzett, d: 50... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500011/Ezust-stopper-pontosan-jar-szamlap-serult-serult-jelzett-d-50-mm~II2709368
2709368
11993
429
100000
Watches
Rufpreis:
100 000 HUF 270,27 EUR , 294,12 USD
Beschreibung: Ezüst stopper, pontosan jár, számlap sérült, sérült, , jelzett, d: 50 mm
: tm