11910.
429. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm