11962.
429. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Jelzés nélkül: Atlasz. Bronz, földgömbbel a tetején, márvány talapzaton. Kopásokkal, m: 30 cm