Két darab, rézkeretes, vászonkép 20. század eleje, kopott, d: 35cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Rahmen~500015/Ket-darab-rezkeretes-vaszonkep-20-szazad-eleje-kopott-d-35cm~II2609388
2609388
12873
429
Frames
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Két darab, rézkeretes, vászonkép 20. század eleje, kopott, d: 35cm
: nagy_andras