1 400 HUF
cca 1900-1910 Belső-Ázsia térképe. Rajzolta: Reithofer Károly. 1 : 4.000.000. Színes litográfia, Franklin-Társulat-ny. (In: Hedin, Sven: Ázsia szívében. Bp., 1906, Lampel R.) Sérült, ragasztott, 64x49,5 cm