6 000 HUF
Schneiders Typen-Atlas. Naturwissenschaftlich-geographischer Bilder-Atlas für Schule und Haus. Hrsg.: Dr. Oskar Schneider. Dresden, én., C. C. Meinhold & Söhne, 8 p.+ XVI t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy lapon szakadással, laza fűzéssel.