Peugeot jelzett kávédaráló, kopásokkal, m: 20 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/Peugeot-jelzett-kavedaralo-kopasokkal-m-20-cm~II2749583
2749583
12114
429
Flea Market
Beschreibung: Peugeot jelzett kávédaráló, kopásokkal, m: 20 cm
: nagy_andras