11803. 429. Gelaufene Fernauktion Antik
2 400 HUF
0 HUF
Templomi falikar pár, faragott fa, historizáló, aranyozott gipszbevonattal. Foglalattal, új kábelezéssel, korának megfelelő sérülésekkel, 24x14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert