Ligatúrás jelzéssel: Díszpaletta 1882. Két oldalú. Egyik oldalán, Hölg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500031/Ligaturas-jelzessel-Diszpaletta-1882-Ket-oldalu-Egyik-oldalan-Holgy-portreja-olaj-Ma~II2755833
2755833
11813
429
120000
Antique
Rufpreis:
120 000 HUF 324,32 EUR , 352,94 USD
Beschreibung: Ligatúrás jelzéssel: Díszpaletta 1882. Két oldalú. Egyik oldalán, Hölgy portréja, olaj. Másik oldalán, Férfi portréja. Tus. Szerelmes idézettel angolul. Korának megfelelő állapotban. Jelzett. 32,5x23cm (Gyűjtői darab!!)
: nagy_andras