Ezüst (Ag) tálca. Art deco fazon. Dianás jellel jelzett, mesterjegyes... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~1000028/Ezust-Ag-talca-Art-deco-fazon-Dianas-jellel-jelzett-mesterjegyes-46x31-cm-702-g~II2749609
2749609
19009
429
160000
Jewellery and precious metal items
Rufpreis:
160 000 HUF 432,43 EUR , 470,59 USD
Beschreibung: Ezüst (Ag) tálca. Art deco fazon. Dianás jellel jelzett, mesterjegyes 46x31 cm, 702 g
: karap_norbert