19374.
429. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
160 000 HUF
432,43 EUR, 470,59 USD
Arany (Au) 14K gyűrű 0,6 ct brillel (kő felületén sérülések), jelzett, méret: 51, bruttó: 1,9 g