10933.
429. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 800 HUF
cca 1890 20 db itáliai művészeti alkotásokról készült reprodukció metszet (Sebastiano del Piombo, Palma Vecchio, Veronese, Tiziano, Michelangelo, stb.). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lapméret: 36x26 cm