10575.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Zombory Sz. J. jelzéssel, 1920-40 körül: Csendélet. Olaj, vászon. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben, 75×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE