10662.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Tompos jelzéssel: Erdélyi utca. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben. 70x50cm